Állapotfelmérés EWS Analyzer készülékkel
Táplálkozási tanácsokkal és életmód változtatási javaslatokkal tudok segíteni a hozzám fordulóknak
Miért hasznos az állapotfelmérés?
Egy betegség kialakulásának különböző stádiumait ismerjük.
Egy élő szervezetben a változások leghamarabb a bioinformációs, illetve bioenergetikai szinten jelentkeznek, majd ezt követően molekuláris és sejtszinten történnek meg. Ezek a változások még semmilyen tünettel nem hívják fel magukra a figyelmet, tehát érzékeink még nem jeleznek betegséget. Csak később, mikor már a károsodás olyan mértékű, hogy egy vagy több szerv működését befolyásolja, érzékelünk rendellenességeket, melyeknek gyakran nem is tulajdonítunk figyelmet.
Ide tartoznak többek között az olyan jelzések, mint a fáradékonyság, nyugtalanság, kisebb alvászavarok, frontérzékenység, étvágytalanság vagy állandó éhségérzet és falánkság stb.
Az EWS Analyzer készülékkel lehetőség nyílik arra, hogy a számítógépben letárolt rezonancia adatbázist a test által kibocsátott értékekkel összehasonlítva, – még a betegség kialakulása előtt – képet kapjunk a szervezetben történő változásokról.
A készülék integrálja a bioinformatikát, és az elektronikát, és egyéb tudományokat. Elméleti alapja a kvantumfizika. A készülék felhasználja a legmodernebb elektronikai technikákat annak érdekében, hogy elemzésre felmérje és összegyűjtse a test sejtjeinek gyenge, kiegyensúlyozatlan mágneses mezőit.
A felmérés alapján a tesztelő személy a tesztelt személy fizikai és energetikai állapotáról kap egy képet.
A tesztelési eredmények azonban nem diagnosztikai értékűek, csak tájékoztatási célt szolgálnak. Az EWS Analyzer használatával végzett vizsgálat noninvazív és gyorsan képes felmérni az emberi test működését.
Hogyan működik az EWS Analyzer készülék?
Az EWS Analyzer készülékben levő frekvencia mintázatok – mint referencia értékek – kerülnek összehasonlításra a szervezetben mért pillanatnyi értékekkel, melyből következtetni lehet a szervezetben végbemenő folyamatok állapotára.
A kevesebb, mint egyperces elemzés eredményeként képet kaphatunk a tesztelt személy pillanatnyi és irányadó állapotáról, mintegy 32 féle csoportba sorolt felmérési területen.
Szív és vérkeringési rendszer
Emésztőrendszeri funkciók
Máj és Epe funkciók
Szív és agyi keringési rendszer
Hasnyálmirigy funkciók
Vese funkciók
Tüdő funkciók
Agy és idegek
Csont
Meridiánok
Reumás csont betegség
Vércukor
Fizikai állapot
Mérgek, Toxinok
Nyomelemek, Vitaminok
Prosztata
Mell analízis
Férfi szexuális funkciók
Nőgyógyászat
Bőr
Hormonrendszer
Immunrendszer
Nehézfémek
Szem funkciók
Elhízás
Aminosavak
Fül
Allergének
Pajzsmirigy
Koenzimek
Kötőszövet-kollagén